TELEFON

+90 (850) 466 01 56

E-POSTA

info@ikondanismanlik.com

İkon Danışmanlık

Siyasi Danışmanlık

sahauygulaması

Türkiye'de siyaset yapmak gerçekten çok zordur. Alışılagelmiş oy alma yöntemlerinin çoktan iflas ettiği günümüzde "yüzer oy" tabir ettiğimiz seçmen kitlesinin oranının geometrik bir şekilde artması adaylarımızın danışmanlık hizmeti almasını hissedilir bir ihtiyaç haline getirmiştir.

  • Sosyal medyanın günümüzde siyasi gündemi bir anda değiştirme gücünü hepimiz artık kabullendik. Peki siyasilerin acaba kaçı gerçekten sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor? Sosyal medyayı seçim kampanyalarında en kolay ve en masrafsız bir reklam aracına dönüştürmenin çok kolay olduğunu biliyor musunuz?
  • Giydiğiniz kıyafet ile adeta bana oy vermeyin dediğinizi biliyor musunuz?
  • Seçmeninizle olan karşılaşmalarınızda hangi kelimeleri kullanırsanız bilinç altı kodlama yapmış olursunuz?
  • Siyasi üslubunuzu nasıl belirlediniz? tek tek puanlama ile 20 maddede kendinizi değerlendirseniz kaç puan alırsınız?
  • Kulaktan dolma bilgiler ile seçmeninizi etkileyemeyeceğinizi biliyor musunuz? orjinal bilgi size özel üretilmiş bilgidir, kendi bilginizi kendiniz yaratırsanız yeni bir adaysınız, yoksa herhangi bir adaydan öteye geçemezsiniz

Adayı olduğunuz yörenin tüm kültürel ve doku özellikleri incelenerek size özel bir siyasi konumlandırma yaptırmak istiyorsanız bizimle çalışmanızı öneririz. Kampanyanızı önceki bilgilerle değil orjinal ve yeni bilgilerle sunmanız halinde siyasi kariyerinizi katıldığınız tüm seçimlerde ileriye taşıyacağınızı bilmelisiniz. Başarılı bir seçim sonucunu elde etmek istiyorsanız,seçim kampanyanızı spontan gelişmelerle değil, aksiyon, süreç ve ölçüm üçgeninde tasarlamalısınız. Birlikte çalıştığımız sürece sunacağımız tavsiyeleri bölgenizde yapacağımız araştırmalarla verilere dayalı olarak ortaya koyuyoruz. Hislerimiz ile değil verilerle çalışmak bizi hiç yanıltmadı.. Unutmayın!...Siyasi koçluk ve danışmanlık artık çok bilenlerin değil çok yenilenenlerin işidir.

31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde, Türkiye genelinde:

İL İL, İLÇE İLÇE, MAHALLE MAHALLE, SANDIK SANDIK

özel çalışmalar yapılmalıdır.

Yapılan kamuoyu araştırmasında yerel seçimlerde vatandaşlar, %82 oranında partiye göre değil, ADAYA göre davranmaktadır.

Bu kapsamda Aday Adaylığı öncesi, Aday Adayı olduktan Adaylığa kadar olan süreç ve kesin Adaylık süreci 3 aşamalı olarak ele alınmaktadır.

Yapılan çalışmalar sonucunda, Yerel Seçim Kampanyası oluşturulmakta ve "Bölgeyi Anlama Kitapçığı" oluşturulmaktadır.

Herbir aşaması büyük titizlik isteyen çalışmamızdan faydalanmak için 0216 331 27 77 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.