TELEFON

+90 (850) 466 01 56

E-POSTA

info@ikondanismanlik.com

İkon Danışmanlık

Firma Analiz

Firma Analiz

Firmanız, satışlarınız ile ilgili olarak elinizde toplanmış bir yığın veri mevcut. Satış miktarlarınız, tutarlarınız, müşteri kategorileriniz, satış sezonlarınız, satış günleriniz, saatleriniz, mal ya da hizmetin kategorileri hepsi kayıt altında. Elinizde firmanız ile ilgili yüzbinlerce satır bilgi var.Fakat siz bunca bilgiden sorularınıza aradığınız yanıtı bir türlü bulamıyorsunuz.

Firmanız ya da kurumunuz ile ilgili mevcut durumunuzu, nerelerden nerelere geldiğinizi tüm detaylarıyla ortaya koymak ve bu bilgilerin projekte edeceği farklı ufuklara kurumunuzu taşımak istiyorsunuz ancak, elinizdeki yüzbinlerce satır bilgiden bu çıkarımları, işinize yarayacak stratejik analizleri elde etme konusunda problem yaşıyorsunuz.

İşte bu noktada yapılabilecek istatistik analizler ve stratejiler : -Hangi yıllarda, hangi ülkelere, bölgelere, illere, İlçelere hatta mahallelere hangi tür malı kaç liraya satmışsınız? -Hangi sezonlarda satış yoğunluk haritanız nasıl değişiyor? -Alternatif ürün satışlarınızın yıllara göre trendi nedir? -Hangi kategori ürünlerinizi, hangi tür bölgelerde ne kadara satıyorsunuz? -Satış ortalamaları nasıl değişim göstermiş? -Sizin için en katma değeri yüksek bölgeler, iller, ilçeler hangileri ? -Hangi sezonda üretiğiniz ürünleri, hangi sezonlarda, kaç liraya satabiliyorsunuz?... vb... soruların yanıtlarını elinizdeki mevcut kayıtlardan elde ederek size rapor halinde sunuyoruz. Bu bilgiler ışığında markanızın, kurumunuzun geleceği hakkında stratejik yol haritanızı daha net göreceksiniz. Biz çözüm üretmek için buradayız: 0216 331 27 79